Poraz članov na gostovanju v Rogaški

Domači so vodili celotno srečanje. Po prvi četrtini so imeli osem točk prednosti (27:19), potem še strnili svoje vrste, v drugih desetih minutah Laščanom dovolili le devet točk, medtem ko so bili sami v napadu veliko uspešnejši in vodstvo povišali na +23 (51:28). S 16 točkami je blestel Miha Fon, ki je zadel vse štiri poskuse za tri točke. Pri obeh ekipah so priložnost za igro dobili vsi košarkarji, pri Rogaški je Fon na koncu dosegel 23 točk (met za tri točke 5:5), pri Zlatorogu pa sta po 11 točk dosegla Aljaž Šlutej in Dragan Bjeletić.

Naslednja priložnost za zmago bo v nedeljo 26. januarja, ko v Tri Lilije prihajajo Hopsi s Polzele.

ROGAŠKA : ZLATOROG LAŠKO 91:61 (27:19, 24:9, 15:20, 25:13)
Zlatorog: Poyser 5, Gontar 8, Šlutej 11, Grušovnik 9, Dragan 9, Jereb 6, Joseph 2, Bjeletić 11.