Sedem točk Grdadolnika v osmih minutah igre proti Iliriji

Vsi štirje mladi košarkarji Zlatoroga, ki si izkušnje nabirajo v klubih po Sloveniji, so minuli vikend zabeležili poraz. Martin Medvešek (Celje) in Žan Vodiškar (Hrastnik) nista stopila na parket.

V dresu Konjic je vnovič dobro predstavo prikazal Enej Miklavčič. Z 10 točkami je bil skupaj s še tremi igralci najboljši strelec svojega moštva, ki je s 60:74 klonilo na gostovanju pri Kolpi Črnomlju. Miklavčič je tako postavil drugi najboljši strelski dosežek sezone, s štirimi skoki pa je izboljšal svoj dosežek iz tekme s Celjem (12. november), na kateri je zbral tri skoke.

Svojo priložnost na tekmi z ljubljansko Ilirijo, vodilno ekipo 2. SKL, je zelo dobro izkoristil Rene Grdadolnik. Na parketu je preživel osem minut, in v tem času dosegel sedem točk, to pa je njegov tretji najboljši strelski dosežek sezone. Celje se je odlično upiralo favoriziranim Ilirijanom, ki so na koncu slavili zmago s 76:67.

TEKME MLADIH KOŠARKARJEV ZLATOROGA V MINULEM TEDNU

2. SKL, 17. KOLO

Sobota, 4. marec:
KOLPA ČRNOMELJ : KONJICE 74:60 (22:16, 21:7, 20:20, 11:17)

STATISTIKA

CELJE : ILIRIJA 67:76 (18:22, 19:24, 17:13, 13:17)