Na prvi domači tekmi prevladali gostje iz Šenčurja

Kljub dobremu začetku so naši fantje v drugem polčasu popustili, gostje pa so na krilih izkušenih košarkarjev prišli do zmage.

ZLATOROG LAŠKO : GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA ŠENČUR 66:93 (13:23, 12:17, 16:21, 25:32)

Zlatorog: Jereb 10, Vodiškar 2, Grdadolnik 4, Joseph 2, Bjeletić 16, Grušovnik 8, Štemberger 14, Ivec 2, Kellner 4, Lipovšek 2, Gontar 2.
CELOTNA STATISTIKA

Izkušena ekipa Šenčurja, v kateri so kar štirje bivši igralci Zlatoroga, je na polčasu vodila za 15 točk, a so jih naši fantje uspeli ujeti, se približali celo na -8 nato pa popustili v obrambi in gostom dovolili preveč lahkih košev. Dragan Bjeletić (7 skokov) je tekmo končal pri 16 točkah, 14 jih je dosegel Jaka Štemberger (9 skokov), Tomaž Jereb (7 podaj) pa 10. V tretjem kolu, 17. oktobra, nas čaka težko gostovanje pri Krki.

Robi Ribežl: “Enostavno, če v tekmi izgubiš 25 žog je preveč. Ne vem zakaj so se moji igralci po treh minutah igre po domače povedano »usrali« na domačem parketu pred domačimi navijači. Ne vem zakaj strah in slaba igra.”