Na krilih izjemnih navijačev do zmage nad Šentjurjem.

ZLATOROG LAŠKO : ŠENTJUR 89:76 (22:22, 23:11, 20:22, 24:21)
Zlatorog: Jereb 17, Kusovac 26, Joseph 7, Bjeletić 25, Šlutej 4, Grdadolnik 8, Grušovnik 2.
Šentjur: Čebašek 12, Držić 3, Ledl 4, Radulović 8, Pešič 13, Vlahović 21, Špan 15.
CELOTNA STATISTIKA

Po izenačeni prvi četrtini (22:22) so naši fantje na odmor odšli z 12 točkami prednosti. V drugem polčasu se je igra razživela, kljub pritisku gostov pa smo uspeli zadržati prednost ter vpisati prvo zmago v državnem prvenstvu. Izjemno razpoložena sta bila Petar Kusovac (26 točk, 4 skoki, 8 asistenc) in Dragan Bjeletić (25 točk, 10 skokov). Tomaž Jereb je svojemu nekdanjemu klubu nasul 17 točk in zbral še 7 skokov ter po 2 asistenci in 2 pridobljeni žogi. Hvala vsem navijačem za izjemno vzdušje, hvala tudi Mažorete Laško in vsem ostalim udeležencem!

Robi Ribežl, trener Zlatoroga:
“Zelo sem vesel te zmage, predvsem zaradi mojih fantov. Verjamemo v to kar delamo in mislim, da smo na dobri poti. Po treh porazih je prišla ta zmaga, ki je bila še kako potrebna.”