Mladinci premagali Krko, kadeti pa Dravograd

20151205_131411Mladinci so še naprej nepremagani, navdušujejo pa tudi s svojo igro. V tem kolu so premagali Krko in ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice. Kadeti so po porazu v prejšnjem kolu proti Krki premagali Dravograd.

5.12.2015 LAŠKO
U17 1SKL
Zlatorog : Dravograd 63:62 (14:22,18:11,18:8,13:21)

Zlatorog: Kos 12, Ivec, Vrščaj 3, Damiš 2, Vintar 4, Horvat, Langus, Medvešek, Tomažič 17, Pečovnik 19, Cehtelj 6

Žan Kos: Na zelo pomembno tekmo smo vstopili z strahom, kar je pokazal rezultat prve četrtine (14:22 za Dravograd)
Po upoštevanju trenerja in predvsem po dobri obrambi smo povedli. Kljub temu smo za zmago trepetali do zadnje sekunde.
Prikazali smo borbeno igro in zasluženo zmagali.

—————————————————————————————————————————————————————————–

6.12.2015  LAŠKO
U19 1SKL
Zlatorog : Krka 78:65 (19:7,14:17,25:19,20:22)

Zlatorog: Stropnik, Barič 18, Tomažič, Meglič, Miklavčič 7, Blatnik, Vodiškar 4, Durnik 27, Mulaomerovič 2, Lisica 2, Ledl 8, Grdadolnik 10

Nejc Barič : Pred nami je stala Krka, prvi pravi izpit v tej sezoni v smislu kvalitete, fizične pripravljenosti in taktične igre. Tekmo smo vzeli maksimalno resno, kar se je poznalo v sami igri. Igrali smo čvrsto ter predvsem pametno obrambo iz katere smo dosegali lahke koše na drugi strani.
Trenutno je bilo dovolj energije za okoli 25 minut igre s katero smo držali rezultat skozi celotno tekmo.
Glave so že osredotočene na naslednjo tekmo kjer bo pred nami stal Helios iz Domžal, mi pa bomo storili vse,da ostanemo edina ekipa brez poraza.