Mladi: Vodiškarjev Hrastnik ostaja neporažen v tej sezoni 3. SKL

Številni mladi košarkarji Zlatoroga si, z izjemo Ibrahima Mulaomerovića (1998), Dina Kobića (1998) in Tima Tomažiča (1999), ki igrajo za domačo člansko ekipo, kot posojeni igralci nabirajo izkušnje pri nižjeligaških moštvih.

V petem kolu 2. SKL je Celje, za katerega igrata Martin Medvešek (1999) in Rene Grdadolnik (1998), moralo priznati poraz košarkarjem iz Sežane. V 3. SKL pa je Hrastnik Žana Vodiškarja (1998) zabeležil še peto zaporedno zmago v tej sezoni. Tekma 5. kola 2. SKL med Grosupljem in Konjicami, za katere igra Enej Miklavčič, se bo odigrala v sredo, 30. novembra, ob 21.00. V tretjem kolu Pokala Spar je KK Celje premagal Radensko Creativ Soboto, Hrastnik pa je moral priznati premoč Zlatorogu iz Laškega.

TEKME MLADIH KOŠARKARJEV ZLATOROGA V MINULEM TEDNU

POKAL SPAR, 3. KROG, 1. TEKMA:

Torek, 15. novembra:
RADENSKA CREATIV SOBOTA : KK CELJE 72:89 (22:21, 18:25, 12:29, 20:14)

STATISTIKA

2. SKL, 5. KOLO:

Sobota, 19. novembra:
MESARIJA PRUNK SEŽANA : KK CELJE 64:52 (23:19, 17:13, 20:3, 4:17)

STATISTIKA

Martin Medvešek (KK Celje):
15.11: 2 točki.
19. 11.: ni igral.
Rene Grdadolnik (KK Celje):
15.11: 6 točk.
19. 11.: 30 minut, 3 točke (1:5 za tri), 3 skoki, 2 podaji.

LESTVICA 2. SKL:

1. Ilirija 5/0 10
2. Mesarija Prunk Sežana 5/0 10
3. Plama Pur 4/1 9
4. Celje 3/2 8
5. Ljubljana 2/3 7
6. Konjice 3/1 7
7. Parklji 2/3 7
8. Grosuplje 2/2 6
9. Elektra Šoštanj 1/4 6
10. Kolpa Črnomelj 1/4 6
11. ECE Triglav 1/4 6
12. AKK Branik Maribor 0/5 5

POKAL SPAR, 3. KROG, 1. TEKMA:

Torek, 15. novembra:
HRASTNIK : ZLATOROG LAŠKO 65:95 (14:18, 26:19, 16:24, 9:34)

STATISTIKA 

3. SKL, SKUPINA VZHOD, 6. KOLO:

Sobota, 19. novembra:
POSAVJE KRŠKO : HRASTNIK 78:81 (20:29, 22:23, 23:20, 13:9)

STATISTIKA

Žan Vodiškar (Hrastnik):
15. 11.: 4 točke.
19. 11.: 4 točke.

LESTVICA 3. SKL, SKUPINA VZHOD:

1. Litija 5/0 10
2. Hrastnik 5/0 10
3. Ježica 4/2 10
4. Calcit Basketball 2/3 7
5. Posavje Krško 1/4 6
6. Bistrica 1/4 6
7. Radenska Creativ Sobota 0/5 5

TEKME MLADIH KOŠARKARJEV ZLATOROGA V NOVEM TEDNU:

2. SKL, 6. KOLO:

Sobota, 26. novembra, ob 17.30:
ILIRIJA : CELJE

Ob 19.00:
SLOVENSKE KONJICE : KOLPA ČRNOMELJ

3. SKL, 7. KOLO:

Sobota, 26. novembra, ob 18.00:
HRASTNIK : LITIJA

POKAL SPAR, 3. KROG, 2. TEKMI:

Torek, 22. novembra, ob 18.45:
KK CELJE : RADENSKA CREATIV SOBOTA

 

Ob 19.00:
ZLATOROG LAŠKO : HRASTNIK

Deli z ostalimi
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email