Miklavčič dobro izkoristil priložnost

Minuli teden so vsa tri moštva, v katerih nastopajo posojeni mladi košarkarji Zlatoroga, morali priznati premoč tekmecem.

Zelo blizu velikemu presenečenju sta bila Martin Medvešek in Rene Grdadolnik, saj je njuno Celje na tekmi 16. kola 2. SKL z le s šestimi točkami razlike izgubilo proti Mesariji Prunk Sežana. Medvšek ob tem ni stopil na parket, Grdadolnik pa je igral sedem minut, v tem času pa dosegel dve točki ter dodal dva skoka.

Veliko več priložnosti je v dresu Konjic dobil Enej Miklavčič. Konjičani so sicer morali priznati premoč ekipi Grosupljega, ki je v 2. SKL zabeležila še tretjo zaporedno zmago (77:59), Miklavčič pa je na igrišču prebil kar 28 minut, največ v tej sezoni. Dosegel je osem točk ter dodal dve podaji.

Žan Vodiškar – dosegel je pet točk – je s Hrastnikom s 67:72 izgubil proti Enos Jesenicam.

TEKME MLADIH KOŠARKARJEV ZLATOROGA V MINULEM TEDNU

2. SKL, 16. KOLO

Četrtek, 23. februar:
KONJICE : GROSUPLJE 59:77 (14:24, 20:16, 10:17, 15:20)

STATISTIKA

Petek, 24. februar:
CELJE : MESARIJA PRUNK SEŽANA 68:74 (19:19, 19:23, 9:13, 21:19)