Leto zaključili s tremi zaporednimi zmagami

Košarkarji Zlatoroga so z včerajšnjo tekmo v Škofji Loki zaključili z nastopi v letošnjem letu.

Potem, ko so v 3. četrtini zaostajali že za 12 točk, so z epsko vrnitvijo v zadnji četrtini, ki so jo dobili s 27:2, rezultat preobrnili in visoko zmagali. Končni izid je bil 73:90.

Varovanci Aleša Pipana so tako vknjižili že tretjo zaporedno zmago (Elektra, Zagreb in Lth Castings) in na najlepši možen način zaključili letošnje leto.

Aleš Pipan, trener Zlatoroga Laško:
“Na tekmi smo pokazali dva obraza. V prvem polčasu in polovici tretje četrtine smo slabo igrali v obrambi in posledično nam tudi napad ni stekel tako, kot bi moral. To obdobje moramo čim prej pozabiti. Za tem smo zaigrali povsem drugače, kakor da bi obrnili ploščo. Spremenil se je naš odnos do igre, dosti boljša obramba pa nas je peljala do dobrega napada in zaslužene zmage.

Goran Jurak kapetansko za visoko zmago! #nipredaje #kkzlatorog #kzs #ligatelemach