Kljub porazu obstali med elito

Igralci Zlatoroga so odigrali zadnjo domačo tekmo v dvorani Tri lilije v Laškem in zabeležili poraz proti ekipi Terme Olimia Podčetrtek, kljub tem pa so uspeli obstati  ligi Nova KBM.

Tekmo so odločneje pričeli domačini in hitro povedli z dvomestno prednostjo, kar pa je zgleda uspavalo igralce, ki so gostom uspeli počasni povratek v igro. Do polčasa so Podčetrtani prednost zmanjšali na sedem točk, na semaforju je pisalo 37:30.

Drug polčas se je nadaljeval tako kot se je končal prvi. Gostujoča ekipa se je vztrajno približevala in v zadnji četrtini prevzela tudi vodstvo. Po več izmenjavah v vodstvu, so bili ob zaključku srečnejši gostje,ki so se na koncu veselili zmage z 78;79.

Zlatorog : Terme Olimia Podčetrtek 78:79 (25:11, 12:19, 15:24, 26:25)

Strelci: Vodiškar 2, Maček 12, Thomas 28, Ledl, Zadnik 9, Medvešek, Barič, Lisica, Polutak 5, Durnik 14, Miljković 8, Grdadolnik

Zadnjo tekmo bodo Laščani odigrali v sredo 25. aprila na Polzeli.