Iz Dunaja s prvim porazom

Košarkarji Zlatoroga so odigrali novo tekmo v pokalu Helios Alpe Adria Cup. Tokrat so gostovali na Dunaju pri ekipi Hallmann Vienna in zabeležili prvi poraz v letošnji izvedbi tega tekmovanja.

Srečanje so bolje pričeli domačini in hitro povedli ter svojo prednost do konca prve četrtine povišali na deset točk. Laščani so v drugi četrtini z nekaj uspešnimi napadi rezultat izenačili in celo povedli, a kmalu so domačini ponovno pobegnili. Ob polčasu je bil rezultat 46:39.

V tretji in četrti četrtini so igralci Zlatoroga nekajkrat skoraj ulovili goste ampak popolnega preobrata ni uspelo narediti. Domačini so na koncu tekmo dobili z rezultatom 90:83.

BC Hallmann Vienna : Zlatorog 90:83 (26:16, 20;23, 23:22, 21:22)

Strelci: Vodiškar 16, Kusovac 7, Zadnik, Barič 11, Lisica, Polutak 1, Durnik 14, Lapornik 28, Miljković 6, Grdadolnik