Aleš Pipan podaljšal sodelovanje
Članska ekipa
26 junij, 2022 po
Aleš Pipan podaljšal sodelovanje
Dominik

Glavni trener članske ekipe Aleš Pipan je sodelovanje s KK Zlatorog podaljšal za dodatni dve leti, in sicer do konca sezona 2023/2024.

''Ali'' se je ekipi pridružil med preteklo sezono, kot glavni trener pa je v KK Zlatorog deloval že v obdobjih 1997-2000, 2003-2005, 2008-2011 ter 2015-2018. Leta 2004 je ekipo Laščanov popeljal do naslova pokalnih prvakov Slovenije, leta 2018 pa do naslova v mednarodnem pokalu Alpe Adria Cup. 

Več besed o podaljšanju pogodbe je spregovoril tudi predsednik kluba, g. Bojan Špiler:

''Vesel sem, da smo se dogovorili za nadaljnje sodelovanje s trenerjem Alešem Pipanom, ki je našo ekipo prevzel na polovici minule sezone. Verjamemo, da je Aleš prava izbira za naš klub in da bomo sestavili ekipo, ki se bo sčasoma vrnila v zgornji del 1. SKL, kjer je KK Zlatorog Laško tudi mesto. Podpisali smo dvoletno pogodbo, cilj pa je uveljavitev nadarjenih mladih igralcev, seveda ob pomoči nekaj izkušenejših. Osebno sem prepričan, da je Aleš Pipan prava izbira in da je sposoben uresničiti naša pričakovanja, konec koncev je podpisan pod vse največje uspehe KK Zlatorog Laško.''

 


Share this post