Alpe Adrio začeli s porazom

Premierna tekma pokala Alpe Adria se je za KK Zlatorog začela s porazom. S 74:84 so klonili proti KK Zagrebu, ki je bil boljši nasprotnik. Gostje so vodili od prve do zadnje minute in Laščanom skorajda niso dovolili, da se jim približajo. Na domači strani je bilo sploh v prvi četrtini preveč napak, ki jih je v nadaljevanju moštvo sicer želelo odpraviti, a je bilo še vedno preveč izgubljenih žog, slabih metov in napadov. V prvih minutah zadnje četrtine so Laščani pokazali precej boljšo igro, izpeljali nekaj lepih akcij, a žal je bilo premalo, da bi prišli do prve zmage v pokalu Alpe Adria.

Trener Milović je na parket poslal vse igralce, najbolje pa sta se izkazala kapetan Goran Jurak s 17 in novinec v dresu Zlatoroga, Jamar Abrams z 18 točkami.:

Zlatorog: Zagreb 74:84 (11-27, 35-51, 52-68, 74-84)

Zlatorog: Jurak 17, Barič 4, Jeftić 7, Grdadolnik, Maček 3, Krušič 6, Vašl 4, Abrams 18, Vujasinović 5, Đekić 7, Čebašek 3

Zagreb: Majcunić, Vladović 22, Božić, Halilović 2, Mileković 3, Vlaić 8, Perić 14, Batur 10, Marčinković 19, Šarlija 6.