Mlajše selekcije nadaljujejo s tekmovanji

IMG_1205Mlajše selekcije so bile aktivne tudi v preteklem vikendu. Selekcija U13A, ki se je v Mini pokalu Spar uvrstila v polfinale, je za svojega nasprotnika izžrebala ekipo Podčetrtka. Prva tekma je bila v Treh lilijah in naši igralci so uspeli zmagati z 8 točkami razlike, kar je lepa popotnica za povratno srečanje v Podčetrtku.

U15A

KK Zlatorog- KK Helios 73:78 ( 11:33 ,25:7, 26:19, 11:19)

ZLATOROG: Koštomaj-Pozinek, Ivšek, Vrščaj 3, Ivec 36, Senica, 1, Samec 1, Dečman 11, Ojsteršek 4, Klezin, Savković, Lipovšek 17

Trener Miha Čmer: V tekmo smo krenili s prevelikim strahošpoštovanjem do nasprotnika (izgubili prvo četrtino 11:33)!!Vendar se potem pobrali in odlično odigrali drugo in tretjo četrtino (delni rezultat v tem obdobju 51:26!!!)

Tekma je bila napeta in izenačena vse do samega konca, ko so nam visoki gostje z nekaj skoki v napadu in lahkimi koši zbežali na neulovljivo prednost. Rad bi pohvalil fante za dobro igro in borbo!!

——————————————————————————————————————————————————————————–

U13A

Mini pokal spar

ZLATOROG: PODČETRTEK 40:32 (6:3, 9:12,11:8,14:9)

ZLATOROG: Gartner 2, Pirš 7, Rudnik, Špan 2, Baš 3, Špiler 4, Kovač 2, Horvat 2, Glušič 2, Ribežl 8, Lesjak 4, Djuričič 4

Trener Žiga Jug: ” Tekma je bila zelo težka in živčna saj prinaša zelo veliko. Na obeh straneh je bilo veliko napak zato ni bila najbolj gledljiva, vendar je na koncu pomemben rezultat. Po prvi tekmi smo si zagotovili majhno prednost, se pa zavedamo, da imamo še veliko rezerv in da lahko igramo bolje. Čaka nas težka povratna tekma vendar bomo dali vse od sebe in se potrudili po najboljših močeh, da pridemo v finale. ”

Državno prvenstvo

ZLATOROG: AKK BRANIK 45:35 (8:13,13:11,11:5,13:6)

ZLATOROG: Horvat, Lesjak 1, Baš 7, Kovač, Špiler 4, Ribežl 8, Gartner 2, Glušič 4, Djuričič 14, Rudnik, Špan, Pirš 5

ZLATOROG: PODČETRTEK 46:18 (7:6,16:4,11:6,12:2)

ZLATOROG: Horvat, Lesjak 2, Baš 6, Kovač 2, Špiler 5, Ribežl 4, Gartner 4, Glušič 3, Djuričič 15, Rudnik, Špan 5, Pirš

Trener Žiga Jug:” Na začetku smo se še malce lovili nato pa smo prestavili v višjo prestavo in zasluženo dobili obe tekmi”